• JO:  34 medaliiCM: 191 medaliiCE:  135 medaliiJE:  1 medalie
  • Medalii de argint
    1073521
  • Medalii de aur
    1053490
  • Medalii de bronz
    1465340

World Juniors & U23 Championships 2017

more
World Juniors & U23 Championships 2017
read more
Federatia Romana de    Kaiac Canoe
LOT OLIMPIC
K.B.
1 BURCIU DANIEL STEAUA
2 CAMENESCHI VALENTIN STEAUA
3 COSTEA DAN DINAMO
4 GAVRILA PETRUS STEAUA
5 MIRONESCU CONSTANTIN STEAUA
6 NEAGU TRAIAN STEAUA
7 OLTEAN RAZVAN DINAMO
8 TURCEAG  CATALIN DINAMO
9 UNGUREANU LAURENTIU STEAUA
10 MARIA ALEXANDRU STEAUA
11 POSTELNICU DRAGOS STEAUA
K.F.
1 BORHA ROXANA DINAMO
2 CAMINESCU FLORENTINA STEAUA
3 CIUTA  FLORIDA CSS ORSOVA
4 CROITORU IULIA CSS ORSOVA
5 LAURIC IRINA OLIMPIA B.
6 MERONIAC ELENA CSS ORSOVA
7 PLESCA BIANCA STAEUA
8 TARAN IULIANA DINAMO
9 VARONA DANIELA FARUL CT.
10 SARBU ANDRADA FARUL CT.
C.B.
1 CARP LEONID STEAUA
2 CHIRILA IOSIF STEAUA
3 CONDRAT PETRE STEAUA
4 DUMITRESCU LIVIU DINAMO
5 GHEOACA GABRIEL STEAUA
6 LIFERI  ANDREI STEAUA
7 MAIHALACHI VICTOR DINAMO
8 START STEFAN CSS ORSOVA
COLECTIV TEHNIC
1 VASILE STEFAN ANTR.PRINCIPAL   KB
2 SERBAN ROMICA ANTR. SECUND       KB
3 ZABET BEBE ALEX. ANTR.PRINCIPAL   KF
4 MIHALACHE VIRGINICA ANTR. SECUND       KF
5 POPESCU FLORIN ANTR.PRINCIPAL   CB
6 LIFERI SIDOR ANTR. SECUND       CB
7 MITU MARIOARA MEDIC
8 TOCITU DOREL BIOCHIMIST
9 MARIAN SARBU METODIST
10 MORESAN ELENA ASISTENT MEDICAL
11 MORESAN D-TRU ASISTENT MEDICAL
12 GHEBA RODICA KINETOTERPEUT
13 CRAUCIUC FLORIN MASEUR
14 ALEXE GHEORGHE ELECTONIST
15 GHEBA GHEORGHE MARANGOZ
16 BADESCU IONEL MARANGOZ
17 FLOREA DORIN MECANIC
LOT NATIONAL  SENIORI
1 SERBAN IULIAN  STEAUA
2 LULEA MIHAELA  CSN BANAT TIM.
LOT  NATIONAL DE   TINERET  U23
KAIAC   BAIETI
1 1 CICAL SORIN CS AGIGEA
2 2 COICAN AURELIAN CS AGIGEA
3 3 ION  STEFAN CSS 6 B.
4 4 MICUTAR LEONTE CSS ORSOVA
5 5 MOROSANU OCTAVIAN STEAUA
6 6 PRAJA VLAD W.P. TM
7 7 VASILE STEFANITA STEAUA
8 8 VLASE FLORIN CSS ORSOVA
CANOE  BAIETI
9 1 CARTOAFA MARIUS STEAUA
10 2 CIORNEI IONEL FARUL CT.
11 3 DABA C-TIN STEAUA
12 4 GHEORGHE DANUT DIMANO
13 5 GROZUTA ADI DIMANO
14 6 MURGU FLORIN DIMANO
15 7 NICA ROMULUS STEAUA
16 8 NICULITA GAVRILA STEAUA
17 9 PRICOP PAUL DINAMO
18 10 ROSU MIHAI DINAMO
19 11 SIMION COSMIN DINAMO
CANOE  FETE
20 1 POSTARU PAULA STEAUA
21 2 POSTARU VALENTINA STEAUA
22 3 DARGOMIRESCU ALEXANDRA DINAMO
23 4 URSU STEFANICA DINAMO
24 5 AGAPI SBRINA DINAMO
TEHNICIENI
25 1 ANDRIEV GHEORGE DINAMO
26 2 CURUZAN VASILE STEAUA
LOT NATIONAL JUNIORI  I -CNOPJ
KAIAC BAIETI
1 1 NITA LARIS CSS 6 BUC.
2 2 CIUDAR STEFAN CSTA BUCURESTI
3 3 ROTARU RAZVAN CSM PITESTI
4 4 DEGERATU FLORIN CSS TURNU MAGURELE
5 5 SANDULESCU GEORGE CSS ORSOVA
6 6 BAIETICA GABRIEL CSS TURNU MAGURELE
7 7 MUNTEAN ROBERT CSS ORSOVA
8 8 DASCALU MARIUS CSS ORSOVA
9 9 BUDILEANU ADRIAN CSM CALARASI
10 1 FLOREA CRISTIAN CSTA BUCURESTI
11 2 LULCIUC COSMIN LPS CONSTATA
12 3 DUMITRU RICARDO CSS 2 BUCURESTI
13 4 ALBISORU RAZVAN CSS TURNU MAGURELE
KAIAC FETE
14 1 DUTA ADRIANA CSS ORSOVA
15 2 PUNGUTA CODRUTA TRIUMF BUC.
16 3 VISOVAN NICOLETA CSS ORSOVA
17 4 NICULCEA DIANA CSS ORSOVA
18 5 PLESCA LAURA TRIMF BUC.
19 6 SAVU DANIELA OLIMPIA BUC
20 7 FARKAS LIDIA OLIMPIA BUC
21 8 NECHITA KARINA CSS ORSOVA
22 9 TRIFESCU MALINA TRIMF BUC.
23 10 ALEXANDRU DANIELA STEAUA
24 11 MIHAI ADRIANA TRIMF BUC.
25 12 HARSAN SANDRA CSS TIMISOARA
26 13 CALE   LIVIA ADINA CSS DABULENI
27 14 ENCEANU MARIA LAVINIA CSS DABULENI
CANOE BAIETI
28 1 SAFCENCO IULIAN CSS TULCEA
29 2 NICOLAE ANDREI CS DINAMO BUC
30 3 MILU  MARIUS CSS ORSOVA
31 4 VASILE GEORGE CSS ORSOVA
32 5 CRISTUINEA LAURENTI CSS DABULENI
33 6 BURIC PAUL DANUBIU
34 7 STOIAN GHEORGHE CSM BRAILA
35 8 CALIN LEONARD DINAMO
36 9 SORIC GEORGE FARUL C-TA
37 10 SAVA LAURENTIU CSS TULCEA
38 11 CULEA PETRE DANUBIU
39 12 CHIRILA CATALIN DANUBIU
TEHNICIENI
40 1 ZABET BENIAMIN ANTR. PRINCIPAL KB
41 2 SCOICA FLORIN ANTR. SECUND KB
42 3 C-TIN AGAFIA ANTR. PRINCIPAL KF
43 4 CUTILA MIHAELA ANTR. SECUND KF
44 5 LUNGU GHEORGHE ANTR. PRINCIPAL CB
45 6 POPAN C-TIN ANTR. SECUND CB
46 7 RATA IONEL ANTR. SECUND KB
47 8 MINCA RAZVAN MEDIC
48 9 ENE DIANA PSIHOLOG
49 10 POPESCU  GABRIELA ASISTENT MEDICAL
50 11 CIURESCU  MARIN MECANIC
51 12 STAN LIVIU MARANGOZ
52 13 TIRICA MARIAN ELECTRONIST